Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach na Podlasiu - specjalistycznym leczeniem bólu różnego pochodzenia zajmuje się od lat. Chodzi międzyinnymi o bóle w chorobie nowotworowej, w zespole rwy kulszowej, bóle kręgosłupa, kostne czy stawowe.

W Regionalnym Centrum Leczenia Bólu w Mońkach znajdować się będzie internistyczna i chirurgiczna izba przyjęć wraz z poradnią leczenia bólu.

Czytaj: Ministerstwo Zdrowia poleca nowoczesne metody leczenia bólu>>>

- Zależało nam na tym, aby rozszerzyć naszą działalność i poprawić warunki dla pacjentów. Uznaliśmy wspólnie w pewnym momencie, że można zrobić coś więcej, jeśli chodzi o leczenie bólu, i przede wszystkim pomóc większej liczbie pacjentów poprzez wprowadzenie nowych sposobów łagodzenia bólu - mówi Jarosław Pokoleńczuk, dyrektor szpitala w Mońkach.

- Liczymy na to, że na początku 2016 roku będziemy mogli już przyjmować do naszego centrum pacjentów" - informuje Pokoleńczuk. (pap)

 

LEX Biblioteka Ochrony Zdrowia jest największą na rynku bazą elektronicznych wersji książek z zakresu ochrony zdrowia. Zawiera ponad 100 książek z zakresu prawa ochrony zdrowia, zarządzania oraz rachunkowości w ochronie zdrowia. 

Szczegółowe informacje: www.profinfo.pl