Za paragon o numerze BRCWPV6FJUU jego właściciel odbierze nagrodę główną, czyli Opla Astrę. BUB6DJ4D80W oraz BHFF8MMZCBY to rezerwowe numery zgłoszeń, wylosowane spośród paragonów zarejestrowanych w listopadzie. Ich właściciele otrzymają tablety. Przypominamy, że gdyby pierwsza wylosowana osoba nie mogła odebrać auta (bo np. zgubiła paragon), to główna nagroda powędruje do osoby, która zarejestrowała pierwszy z numerów rezerwowych. A w sytuacji, kiedy i ona nie będzie mogła otrzymać tej nagrody – Opel Astra trafi do właściciela paragonu wylosowanego jako drugi numer rezerwowy. Dodatkowo w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż multimedialny tablet otrzyma sprzedawca, który wystawił paragon dla odbiorcy głównej nagrody w losowaniu, czyli samochodu.

Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-maila z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Następnie organizator loterii skontaktuje się z nimi telefonicznie.

Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać minimum 7 dni od daty losowania (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.), w którym bierze on udział. Posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody.

Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 28 grudnia br.

Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, a nagranie z losowania można obejrzeć na kanale Narodowej Loterii Paragonowej.

Przypominamy, że pierwszy, wygrany w loterii samochód, odebrał pan Adam z Lęborka.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ ksi/