Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. wspólnie z Krajową Izbą Doradców Podatkowych i Krajową Izbą Biegłych Rewidentów organizuje dla doradców podatkowych i biegłych rewidentów I edycję cyklu seminariów "Nowoczesna Kancelaria. Prawo - biznes - finanse".

Celem seminariów jest m.in. prezentacja biznesowej strony prowadzenia kancelarii oraz pokazanie rosnącej roli obu zawodów w dzisiejszej gospodarce rynkowej w Polsce.

W ramach trzech bloków tematycznych - prawo, biznes, finanse - zostaną omówione zagadnienia, które powinny stanowić obszar zainteresowania każdego właściciela - menedżera prowadzącego kancelarię doradztwa bądź audytorską.

Dla licencjonowanych doradców podatkowych i biegłych rewidentów - członków KIDP i KIBR - udział bezpłatny.

W przypadku doradców podatkowych udział w konferencji umożliwia zdobycie punktów szkoleniowych wymaganych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych w ramach systemu doskonalenia zawodowego doradców podatkowych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 9 marca w Katowicach.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://konferencja.abc.com.pl/nowoczesnakancelaria/.

Wolters Kluwer Polska

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje (http://www.wolterskluwer.pl).

Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą oraz dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: prawa, firm, podatków, księgowości, usług finansowych, audytu, zarządzania ryzykiem, organów regulacyjnych oraz zdrowia. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2010) w wysokości 3,6 miliarda euro, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 000 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach i organizacji znajduje się na stronie http://www.wolterskluwer.com.

KONTAKT:

Maria Gabriela Jasińska

PR and Communication Manager

Wolters Kluwer Polska

tel. kom. +48 604 290 769

e-mail: mjasinska@wolterskluwer.pl

Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska

UWAGA! Za treść informacji zleconych PAP nie ponosi odpowiedzialności (ZLECONE PAP).