MEN: potrzebny program poprawy zdrowia uczniów
Trzeba zbudować całościowy program poprawy zdrowia i sprawności fizycznej uczniów, na który złożą się działania w różnych obszarach mówiła w sobotę 19 grudnia 2015 w Wałbrzychu szefowa MEN Anna Zalewska.
