Sąd Najwyższy nie może ściągnąć 20 złotych kosztów sądowych
Sąd Najwyższy nie był w stanie przez ponad rok wyegzekwować od obwinionej lekarki 20 złotych za rozpoznanie kasacji. Po rozpoznaniu sprawy w Izbie Odpowiedzialności Zawodowej na posiedzeniu prezes SN Wiesław Kozielewicz postanowił umorzyć postępowanie wykonawcze. Komornik był bezradny i nawet interwencja I Prezes SN u rzecznika dyscyplinarnego przy sądzie lekarskim nic nie dała.

























