Rząd zajmie się programem zwalczania nowotworów
Zwiększenie odsetka wykrywania nowotworów we wczesnych stadiach oraz zmniejszenie regionalnych różnic w dostępności do metod diagnozowania i leczenia chorób nowotworowych - to podstawowe cele Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych, którym 3 listopada 2015 ma zająć się rząd.


