Sieć 5G powstanie wzdłuż autostrady A2 do wschodniej granicy Polski
Marek Zagórski, minister cyfryzacji, zadeklarował, że do 2025 roku w ślad za infrastrukturą drogową powstanie najnowocześniejsza infrastruktura telekomunikacyjna 5G. Sieć ma docelowo powstać wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych.






















