SA: Miasto zapłaci bo szkoła tolerowała dziką ślizgawkę
Personel szkoły tolerował, że uczniowie korzystali ze ślizgawek, które urządzili na boisku szkolnym. Szkoła odpowiada więc za wypadek, bo nie zapewniła bezpieczeństwa uczniom podczas przerwy lekcyjnej – stwierdził Sąd Apelacyjny w Poznaniu.















