Zakończył się egzamin z matematyki dla ósmoklasistów
Zakończył się egzamin ósmoklasistów z matematyki – drugi z trzech egzaminów, które w tym tygodniu piszą uczniowie VIII klas szkoły podstawowej. We wtorek pisali egzamin z języka polskiego, w czwartek czeka ich egzamin z języka obcego. Egzamin z matematyki rozpoczął się w środę o godz. 9.00. Trwał 100 minut.






















