Firmy będą mogły korzystać z Małego ZUS Plus jeszcze przez rok
Rząd postanowił wydłużyć Mały ZUS Plus o rok dla przedsiębiorców, którzy korzystają z ulgi w 2023 r. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzą nawet kilkaset złotych miesięcznie. Proponowane zmiany zostały przygotowane wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wejdą w życie 1 sierpnia br.































