Łódź: nowy akcelerator w ośrodku radioterapii
Nowy akcelerator do naświetlań pacjentów z nowotworami uruchomiono w środę 12 listopada 2014 w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym szpitala im. Kopernika w Łodzi. To jedyna w regionie placówka prowadząca radioterapię.


