Sąd Najwyższy czeka na wyrok Trybunału
Sąd Najwyższy rozpoznał wczoraj sprawy kolejnych 15 sędziów, którzy odwołali się od decyzji ministra sprawiedliwości o przeniesieniu na inne miejsce służbowe. Zdecydował o odroczeniu rozpatrywania tych spraw do czasu wydania przez TK orzeczenia, które nastąpi 21 marca br.





