Joanna Mucha zrezygnowała z pracy w MEN
Joanna Mucha zrezygnowała z pełnienia funkcji sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej – poinformował rzecznik rządu Adam Szłapka. Mucha, będąca wiceszefową Polski 2050, objęła stanowisko w Ministerstwie Edukacji i Nauki w grudniu 2023 roku, a od stycznia 2024 r. kontynuowała pracę w nowo utworzonym Ministerstwie Edukacji Narodowej.























