W środę spotkanie w sprawie bezpieczeństwa ratowników medycznych
W środę odbędzie się spotkanie ze środowiskiem ratowników medycznych - poinformował Polską Agencję Prasową rzecznik Ministerstwa Zdrowia Jakub Gołąb. Dodał, że w spotkaniu mają wziąć udział przedstawiciele resortów zdrowia oraz spraw wewnętrznych i administracji. Odbędzie się ono w związku ze śmiercią ratownika, który został dźgnięty nożem podczas udzielania pomocy.




























