Przejdź do artykułu: Uczelnie będą wydawać elektroniczne dyplomy ukończenia studiów
Od 30 czerwca 2026 roku uczelnie będą mogły wydawać absolwentom, którzy ukończą studia, dyplomy ukończenia studiów oraz suplementy do dyplomów, w tym ich odpisy, w postaci papierowej lub elektronicznej. Natomiast od 1 stycznia 2027 roku uczelnie będą zobowiązane do wydawania tych dokumentów w postaci elektronicznej. Jeśli student będzie chciał otrzymać również wersję papierową, będzie musiał złożyć specjalny wniosek.



































