Minister wstrzymuje łączenie opolskich uczelni
Minister nauki i szkolnictwa wyższego wstrzymał decyzję o podpisaniu rozporządzenia ws. połączenia Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu z Uniwersytetem Opolskim. Prace związane z połączeniem uczelni trwały od wielu miesięcy, a do fuzji miała nastąpić 15 lipca br.





















