25. rocznica wyborów 4 czerwca będzie pomnikiem premiera Mazowieckiego
Obchody 25. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r. będą w jakiejś mierze pomnikiem zmarłego w poniedziałek premiera Tadeusza Mazowieckiego - mówił w Brzegu Dolnym (Dolnośląskie) prezydent Bronisław Komorowski. Dziękował Mazowieckiemu za spokojną odwagę, mądrość i żelazną wolę.










