Jak podkreśla kancelaria, jest to największe bankowe przejęcie w Polsce w 2013 roku. Wartość transakcji wynosi 4,2 mld zł.
Ze strony warszawskiego biura Greenberg Traurig transakcje prowadził eenior partner Lejb Fogelman, partnerzy: Ireneusz Matusielański oraz Łukasz Pawlak, a ze strony londyńskiego biura Greenberg Traurig transakcję prowadził Stephen Horvath. Wspomagani byli przez lokalnego partnera Pawła Hincza oraz prawników: Adama Caina (biuro w Londynie), Agatę Jakubczak, Magdalenę Gad i Małgorzatę Paśnik.
Kancelaria in formuje, że Greenberg Traurig pomagał BNP Paribas we wszystkich aspektach transakcji nabycia, obejmujących między innymi negocjowanie umowy, opracowanie struktury transakcji i doradzanie w kwestiach regulacyjnych. Ostateczne zakończenie transakcji nastąpi po uzyskaniu zgód regulacyjnych, w tym KNF.

Greenberg Traurig jest międzynarodową kancelarią prawną oferującą pełen zakres usług, zatrudniającą około 1750 prawników obsługujących klientów w 36 biurach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. W Stanach Zjednoczonych.
Greenberg Traurig Grzesiak sp.k. w Polsce świadczy usługi prawne największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom i instytucjom w Europie Środkowej oraz poza nią. Warszawskie biuro to ponad 60 prawników.