MEN nie chce, by nauczyciel tracił pracę po skończeniu 67 lat
Ministerstwo Edukacji Narodowej zaproponowało uchylenie przepisów, według których stosunek pracy z nauczycielem ulega rozwiązaniu po ukończeniu przez niego określonego wieku. Taki postulat znalazł się w opinii do projektu ustawy dostosowującej przepisy do zmian w systemie emerytalnym.










