Bytom: technikum, o które spierali się radni, powróci do macierzystej siedziby
Technikum nr 4 w Bytomiu będzie znów samodzielną placówką i od nowego roku szkolnego powróci do macierzystej siedziby przy ulicy Katowickiej zdecydowała w poniedziałek rada miejska. Likwidacja szkoły była jedną z przyczyn ubiegłorocznej zmiany władz miasta.








