Czy pracownikowi, który ma zwiększony etat należy przedstawić informację o zmianach warunków zatrudnienia?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychZ pracownikiem dokonano pisemnej zmiany warunków pracy i płacy. Pracownikowi został zwiększony etat z 1/2 na 3/4.Czy należy pracownikowi dodatkowo sporządzić informację o warunkach zatrudnienia na podstawie art. 29 par. 3 w punkcie 1? Jeżeli tak, to jak prawidłowo powinien brzmieć jego zapis?


