Budowlanka i transport czekają na deregulację
Sektor budowlany, który jest bardzo mocno uregulowany, chciałby skorzystać na działaniach rządu związanych z deregulacją, podobnie jak branża transportowa. Uproszczenie regulacji może ułatwić polskim przedsiębiorcom m.in. lepsze konkurowanie na rynku unijnym. Z drugiej strony dotychczasowe działania deregulacyjne przyspieszyły procesy inwestycyjne i obniżyły koszty, ale też zwiększyły ryzyko błędów i konfliktów prawnych.


























