Polski pracownik droższy niż węgierski
Koszty pracy w naszym kraju wzrosły w 2013 r. o 20 eurocentów i znowu są u nas droższe niż na Węgrzech. Jesteśmy jednak jednym z nielicznych krajów regionu, którego siła robocza od początku kryzysu nie zdrożała- informauje Puls Biznesu.


