Rozporządzenie coraz bardziej spłaszcza wynagrodzenia w samorządach
Choć rozporządzenie Rady Ministrów nowelizujące rozporządzenie w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych wejdzie w życie od 1 sierpnia 2024 r., to podniesione kwoty minimalnego miesięcznego poziomu wynagrodzenia zasadniczego mają zastosowanie do wynagrodzeń należnych od 1 lipca. Samorządowcy po raz kolejny podnoszą, że rządowe rozporządzenie przestało pełnić swoją funkcję i w coraz większym stopniu spłaszcza stawki


























