S7 Miłomłyn - Ostróda Północ oddana do ruchu
19 grudnia 2016 r. wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit wziął udział w uroczystości oddania do użytku drogi ekspresowej S7 Miłomłyn Ostróda Północ. Ponad 9-kilometrowy odcinek został udostępniony kierowcom trzy miesiące przed terminem zakończenia kontraktu.






