Od grudnia 2015: nowe zasady w zakresie Dobrej Praktyki Wytwarzania
12 grudnia 2015 roku w życie wejdzie nowe rozporządzenie ministra zrowia z 9 listopada 2015 roku w sprawie Dobrej Praktyki Wytwarzania. Nadrzędnym celem nowych przepisów jest poprawa jakości i zwiększenie nadzoru nad wytwarzaniem i importem produktów leczniczych.

