Radziwiłł: priorytety ministerstwa zdrowia to naprawa zaniedbań i realizacja wyzwań
Działania resortu zdrowia będą koncentrowały się na naprawieniu dotychczasowych zaniechań, między innymi w zakresie informatyzacji systemu, jak również na realizacji wyzwań, na przykład w zakresie budowania polityki lekowej czy stopniowej likwidacji NFZ - zapowiedział minister Konstanty Radziwiłł.

