Minister zdrowia zapowiedział, że zaprosi przedstawicieli rezydentów na rozmowę
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł na posiedzeniu sejmowej komisji zdrowia w środę 3 stycznia 2018 roku zapewnił, że w najbliższych dniach zaprosi przedstawicieli Porozumienia Rezydentów na kolejną rozmowę. Komisja zdrowia zaapelowała o zaprzestanie protestu polegającego na wypowiadaniu klauzuli opt-out przez lekarzy.









