Rząd przygotowuje program równego traktowania
Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania jest w trakcie prac nad przygotowaniem projektu Krajowego Programu na rzecz Równego Traktowania na lata 2021-2030. Na przełomie września i października tego roku planowane jest przeprowadzenie konsultacji zewnętrznych oraz międzynarodowych - poinformowała wiceminister pracy Anna Schmidt-Rodziewicz,
























