Od października można będzie jeździć bez dowodu rejestracyjnego i OC
Od 1 października tego roku kierowcy będą mogli jeździć bez dowodu rejestracyjnego i OC - zapowiedział w piątek minister cyfryzacji Marek Zagórski. I dodał, że resort pracuje nad tym, by kierowcy nie musieli mieć przy sobie prawa jazdy.

















