Pierwsze damy Polski i Niemiec wręczyły dyplomy językowe
Uczniowie z ośmiu polskich liceów otrzymali w piątek w Warszawie Niemieckie Dyplomy Językowe Drugiego Stopnia. W uroczystości uczestniczyły pierwsze damy Polski i Niemiec: Agata Kornhauser-Duda oraz Elke Buedenbender.







