Jacek Górski

Jacek Górski

Specjalista ds. kreacji internetowych

Od 1998 roku związany z powstaniem, utrzymaniem i rozwojem serwisów internetowych Wolters Kluwer – m.in. lex.pl, abc.com.pl, wolterskluwer.pl.
Wcześniej pracował jako dziennikarz radiowy.  Administrator profilu Wolters Kluwer na FB i kanału Wolters Kluwer na YouTube. Odpowiada także za poprawne funkcjonowanie systemu reklam banerowych. Jest doktorem ekonomii. 

Artykuły autora

Wszystko o kredytach frankowych

Domowe finanse Finanse

Od kilku lat tysiące frankowiczów walczą w sądach o unieważnienie swoich umów kredytowych. Kolejni kredytobiorcy zastanawiają się czy wejść z bankami na wojenną ścieżkę. Jak to skutecznie zrobić, ile to kosztuje, czy lepsza jest ugoda, czy wyrok? Odpowiedź nie jest prosta. Decyzję może ułatwić korzystne dla kredytobiorców orzeczenie TSUE z 15 czerwca br.

21.06.2023

Rok 2023 pod znakiem zmian w Kodeksie pracy

Prawo pracy BHP HR

W 2023 roku weszły w życie dwie nowelizacje Kodeksu pracy. Pierwsza – powszechnie znana pod nazwą pracy zdalnej, bo na stałe wprowadziła to rozwiązanie znane z pandemii, ale też długo oczekiwane przez pracodawców przepisy umożliwiające im kontrolę trzeźwości pracowników. I druga – wdrażająca dwie unijne dyrektywy zawierające wiele propracowniczych rozwiązań, zwłaszcza dla rodziców dzieci do lat 8.

28.04.2023

Wiele zmian w prawie od początku 2023 roku

Nowy Rok, tradycyjnie już, przynosi kolejne nowelizacje przepisów. Zmiany będą miały istotny wpływ na rozliczenia podatkowe firm, działy kadr, pracowników, przedsiębiorców, wymiar sprawiedliwości,...

15.12.2022

5 minut o PWI

Zapraszamy do odwiedzania nowej przestrzeni poświęconej własności intelektualnej. Skupimy się na prawie autorskim, własności przemysłowej oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Chcemy zachęcić do...

13.04.2022
1  2  3  4  5  6  7  8  9    385