Jacek Górski

Jacek Górski

Specjalista ds. kreacji internetowych

Od 1998 roku związany z powstaniem, utrzymaniem i rozwojem serwisów internetowych Wolters Kluwer – m.in. lex.pl, abc.com.pl, wolterskluwer.pl.
Wcześniej pracował jako dziennikarz radiowy.  Administrator profilu Wolters Kluwer na FB i kanału Wolters Kluwer na YouTube. Odpowiada także za poprawne funkcjonowanie systemu reklam banerowych. Jest doktorem ekonomii. 

Artykuły autora

Pomoc prawna dla Ukrainy

Prawo cywilne Pacjent Prawo pracy Prawo gospodarcze Finanse Ukraina

W czwartek 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę. Za naszą wschodnią granicą trwa wojna, a prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski dziękuje Polsce za wsparcie. Pomoc ma różny wymiar, od pomocy wojskowej,...

24.02.2022

Wiele zmian w prawie od początku 2021 roku

Nowy Rok to tradycyjnie początek obowiązywania wielu zmian w przepisach. Tym razem ich znaczna część dotyczy podatków, ale zmiany dotkną również przetargów i zamówień publicznych, handlu e-commerce, gospodarowania odpadami. Do ZUS trzeba będzie zaś zgłaszać wszystkie zawierane umowy o dzieło. Przedstawiamy najważniejsze przepisy obowiązujące od 1 stycznia 2021 roku.

02.01.2021

Koronawirus a prawo – wszystko co musiałeś wiedzieć w 2020 roku

Specjalnie dla naszych Czytelników śledziliśmy wszystkie zmiany w prawie, dotyczące zdrowia, biznesu, wymiaru sprawiedliwości, podatków, pracy, szkół i urzędów. Było ich dużo, bo nigdy jeszcze nie mieliśmy tylu problemów prawnych, w tak krótkim czasie i ekspresowych zmian w przepisach - jak w 2020 roku za sprawą koronawirusa. Warto było być na bieżąco z Prawo.pl.

01.01.2021

Bezpieczeństwo w sieci

Prawo karne LegalTech

W czasie pandemii wiele osób przeniosło życie prywatne i zawodowe do sieci. Nie wychodząc z domu, korzystamy z różnych systemów informatycznych i aplikacji, organizujemy spotkania on-line lub...

01.10.2020
1  2  3  4  5  6  7  8  9    105
ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski