Co powinno być potwierdzeniem doznanego przez poszkodowanego w wypadku przy pracy urazu?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwis BHP Czy w czasie postępowania powypadkowego komisja powypadkowa powinna otrzymać informację o urazie na piśmie, czy wystarczy informacja ustna od poszkodowanego o doznanym urazie? Czy komisja, w przypadku gdy nie ma żadnego zaświadczenia może poprosić o kartę informacyjną z pobytu na Pogotowiu oddziału ratunkowego, gdzie jest zapis o rozpoznaniu urazu i innych informacjach, których np. pracownik nie chciałby ujawnić? Co powinno być potwierdzeniem doznanego urazu przez poszkodowanego?

