Senat za prawem seniorów powyżej 75 lat do darmowych leków z tzw. listy "S"
Senat poparł w środę 20 kwietnia 2016 roku ustawę, zgodnie z którą każdy, kto ukończył 75. rok życia, bez względu na status materialny, będzie miał prawo do bezpłatnych leków znajdujących się na wykazie ogłaszanym przez ministra zdrowia (tzw. liście S).





