Białostockie Centrum Onkologii umówi pacjentki na mammografię
Białostockie Centrum Onkologii uruchomiło pierwszą w Polsce platformę przez którą lekarze rodzinni mogą zgłaszać pacjentki na badania profilaktyczne piersi. Potem Centrum kontaktuje się z nimi i umawia termin wizyty w Poradni Chorób Piersi. Obecnie to kobiety samodzielnie muszą umawiać się na badania, co często odkładają je na później.
























