Obowiązkowe szkolenie BHP czasem też na podyplomówce
Studenci i doktoranci muszą odbyć szkolenie BHP. Czasem obowiązek ten dotyczy również osób, które zapisały się na studia podyplomowe. Jest już rozporządzenie regulujące tę materię - będzie obowiązywać od 1 marca 2019 r.


















