MAC: system elektronicznego obiegu dokumentów standardem współpracy z regionami
Chcemy upowszechniać i wdrażać za darmo system elektronicznego obiegu dokumentów; uznaliśmy go za standard współpracy ze wszystkimi urzędami wojewódzkimi - powiedział w piątek szef MAC Andrzej Halicki. Wraz z samorządowcami podpisał list intencyjny dotyczący wykorzystania systemu w regionach.





