Pacjenci otrzymają informacje o liczbie oczekujących w kolejkach na SOR-ach
Ministerstwo Zdrowia planuje usprawnić system obsługi pacjentów w szpitalnych oddziałach ratunkowych. Oczekujący na pomoc mają dostać informacje już nie tylko o czasie oczekiwania, ale też o liczbie osób w kolejkach i łącznej liczbie pacjentów w oddziale. Poza tym, wprowadzanie danych do systemu informatycznego ma być bardziej zautomatyzowane i lepiej zabezpieczone. Do konsultacji publicznych trafił projekt nowelizacji rozporządzenia w tej sprawie.



























