Niepełnosprawni nie są tylko przedmiotem prawa
Osoby z niepełnosprawnościami nie są już postrzegane jako bierni odbiorcy pomocy, którzy nie są w stanie sami o sobie decydować. Zamiast tego stają się podmiotami, którym przysługują określone prawa pisze dr Dorota Pudzianowska.










