Premier: proszę o odrobinę wyrozumiałości wobec prokuratury
Rozumiem emocje, ale proszę też o odrobinę wyrozumiałości wobec prokuratury, która każdego dnia, oprócz śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, musi zmagać się z nieustanną presją ze strony opozycji - powiedział w piątek premier Donald Tusk.





