Grunt pod infrastrukturą energetyczną pozostanie prywatny
Od nowego roku zmienią się zasady opodatkowania gruntów pod infrastrukturą przesyłową. Właściciele prywatnych działek nie będą musieli płacić wyższego podatku. Ich gruntów nie trzeba będzie zaliczać do nieruchomości związanych z działalnością gospodarczą.















