Kuratorium dwukrotnie błędnie oceniło prace jednej uczennicy
Poznańskie kuratorium oświaty dwukrotnie źle oceniło pracę jednej szóstoklasistki. Zaniżone wyniki otrzymała zarówno z testu humanistycznego, jak i matematycznego - donosi Głos Wielkopolski.









