Projekt dot. dożywiania dzieci w szkołach trafił do sejmowych komisji
Projektem posłów Solidarnej Polski dotyczącym dożywiania uczniów zajmą się Komisje: Edukacji, Nauki i Młodzieży, Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Zdrowia. Głównym założeniem projektu jest sfinansowanie z subwencji oświatowej jednego posiłku dla każdego ucznia.








