Rząd przyjął trzyletni plan limitu mianowań urzędników w służbie cywilnej na lata 2026-2028
Rada Ministrów przyjęła w piątek projekt uchwały w sprawie trzyletniego planu limitu mianowań urzędników w służbie cywilnej na lata 2026-2028, przedłożony przez Szefową Służby Cywilnej. Jak poinformowała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów po posiedzeniu rządu, w tych latach limit ten wyniesie po 500 osób w każdym roku.

























