Staż z PUP należy wliczać do okresu zatrudnienia uprawniającego do trzynastki
Czy stażyście z PUP, który po odbyciu stażu został zatrudniony na trzy miesiące w urzędzie, co w sumie wynosi 180 dni efektywnej pracy, należy wypłacić dodatkowe wynagrodzenie roczne?

