MSWiA: Szkoły coraz bezpieczniejsze
W tym roku kilkanaście tysięcy policjantów będzie pełniło wzmożoną służbę w okolicach szkół, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniów udających się na lekcje i wracających do domów - zapowiedział minister spraw wewnętrznych Mariusz Kamiński. Poinformował również, że przestępczość w szkołach spada.


























