Pacjenci korzystający z wentylacji domowej domagają się stanowiska MZ
Komitet założycielski Stowarzyszenia Pacjentów na rzecz Wentylacji Domowej JEDNYM TCHEM! apeluje o poprawę jakości i dostępu do wentylacji domowej. Ze względu na nierozliczone kontrakty świadczeniodawców z NFZ, chorzy obawiają się, że będą zmuszeni do powrotu na oddziały szpitalne, gdzie obecnie brakuje łóżek i respiratorów.
























