Siedlce: rozpoczęła się budowa centrum onkologii
W Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach powstaje centrum onkologii, pierwszy tego typu ośrodek w subregionie siedlecko-ostrołęckim. To jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego. Budowa już trwa, 22 czerwca 2017 roku uroczyście podpisano i wmurowano akt erekcyjny.











