MZ: ustawa o wynagrodzeniach pracowników medycznych ustala najniższe kwoty
Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia, że ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych, przyjęta przez Sejm 8 czerwca 2017, ma na celu podniesienie wynagrodzeń tych pracowników, którzy zarabiają najmniej.





