Bezpieczeństwo w internecie tematem dyskusji na Uniwersytecie w Białymstoku
Konferencja dotycząca ochrony dóbr osobistych w internecie, metodach zabezpieczania majątkowych jak i autorskich praw autorskich oraz o zjawisku tzw. hejtingu rozpoczęła się dziś w Białymstoku. Przedsięwzięcie zakończy się w piątek uroczystym podsumowaniem.



